O nás:

KDO JSME:

Jsme skupina vodních světlušek, tedy žabiček. Není nám cizí voda ani souš a jsme parta holek, která drží při sobě a umíme si užít dobrodružství, i když to je třeba jen noční hlídka na táboře.

SPECIALIZACE ODDÍLU ANEB CO TĚ U NÁS ČEKÁ:

Jsme VODNÍ světlušky, to znamená, že cca od dubna do řijna jsme na vodě, kde se věnujeme základům pádlování a ježdění na pramicích, různým hrám a se skauty občas i plachtění a v neposlední řadě jezdíme na závody jako je Orlický pětitratlon nebo třeba B&B regata. No a v zimě jsme v podstatě klasický suchozemský oddíl, takže se formou her učíme poznávat přírodu, umět si uvázat třeba loď ke břehu a samozřejmě spolupráci, která je obzvlášť na vodě velmi důležitá. A málem bych zapomněla zmínit Navigamus, což je celorepublikové setkání vodních skautů, plné dobrodružství a spoluhraní nejen se žabičkami ze zbytku republiky.

PRO KOHO JE ODDÍL URČEN:

Pro holky od první do páté třídy, které jsou ochotné se občas namočit, nebojí se dobrodružství a chtějí mít partu kamarádek, která drží při sobě a pomáhá si.

CHCEŠ SE PŘIDAT?

Naší kapitánkou je Radka Kurková - Kin (tel. 604468588, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). Té se ozvi, pokud by ses chtěla přidat.

Radka Kin Kurková

Kapitánka 4. DOVS FRAM