KDO JSME:

Jednou nohou v lodi, jednou v lese. V jedné ruce pádlo a na druhém rameni batoh. Chlapci i děvčata. Dobrá parta.

SPECIALIZACE ODDÍLU ANEB CO TĚ U NÁS ČEKÁ:

Pádlujeme. Plachtíme. Chodíme pěšky. Uzlujeme. Táboříme. Bloudíme. Kamarádíme. Zlepšujeme se. Noc ve stanu. Noc bez stanu. Večeře v kotlíku. Tábor na louce. Latrína. Týden na vodě. Večer u ohně.

PRO KOHO JE ODDÍL URČEN:

Pro chlapce i děvčata, co již mají pátou třídu za sebou.

CHCEŠ SE PŘIDAT?

Napiš nebo zavolej: Ondřej Friedrich - Guru, 731 733 034, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Radka Kin Kurková

Kapitánka 4. DOVS FRAM